Woningdetails
- Type
- Bovenwoning (appartement)
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2008
- Woonoppervlakte
- 72 m²
- Inhoud
- 187 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Indicatie vraagprijs
- €0 tot €10.000
- Ligging
- Aan vaarwater, aan water en in centrum
Winthontstraat 34 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 72 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €799.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Winthontstraat 34
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.2 kmTreinstation
1.3 kmSnelweg oprit
3.8 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
1.4 kmVOOR DE NEDERLANDSE OMSCHRIJVING, ZIE ONDER ENGELSE TEKST This lovely 2 bedroom maisonette apartment is located in the center of Amsterdam, on the…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Winthontstraat 34 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Westerdokseiland is €799.000. Dat komt neer op circa €11.097 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWinthontstraat 34 is een bovenwoning (appartement) van 72 m² in de wijk Westerdokseiland. De buurt telt 977 woningen. Daarvan is 43% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.712 inwoners per km².
Winthontstraat 34 is een bovenwoning (appartement) in Westerdokseiland, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Winthontstraat 34 heeft 72 m² woonoppervlakte en 187 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Westerdokseiland ligt de gemiddelde woningwaarde op €799.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Winthontstraat 34 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-01-13. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.74 kg/jaar.
Winthontstraat 34 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Westerdokseiland in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.825 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €799.000, 43% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Winthontstraat 34 in Westerdokseiland bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.2 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 3.8 km.