Maisonnette (appartement) Winthontstraat 22 Amsterdam

Winthontstraat 22, 1013 BR Amsterdam

70 m² Bouwjaar 2008 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Winthontstraat 22 is een maisonnette (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 70 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €799.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
70 m²
Inhoud
182 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Ligging
Aan vaarwater, aan water en in centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Winthontstraat 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Winthontstraat 22

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.2 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1825 Inwoners
990 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
977 Woningvoorraad
€799.000 Gem. woningwaarde Westerdokseiland
43% Koopwoningen
11.712 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Winthontstraat 22

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Winthontstraat 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Winthontstraat 22?

De prijsindicatie voor Winthontstraat 22 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Westerdokseiland is €799.000. Dat komt neer op circa €11.414 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Winthontstraat 22 zich tot de wijk Westerdokseiland?

Winthontstraat 22 is een maisonnette (appartement) van 70 m² in de wijk Westerdokseiland. De buurt telt 977 woningen. Daarvan is 43% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.712 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Winthontstraat 22?

Winthontstraat 22 is een maisonnette (appartement) in Westerdokseiland, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Winthontstraat 22 vergeleken met de buurt?

Winthontstraat 22 heeft 70 m² woonoppervlakte en 182 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Westerdokseiland ligt de gemiddelde woningwaarde op €799.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Winthontstraat 22 en wat betekent dat?

Winthontstraat 22 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-05-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Winthontstraat 22?

Winthontstraat 22 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Westerdokseiland?

De wijk Westerdokseiland in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.825 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €799.000, 43% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Westerdokseiland?

Vanuit Winthontstraat 22 in Westerdokseiland bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.2 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 3.8 km.