Beneden + bovenwoning (appartement) Haparandaweg 904 Amsterdam

Haparandaweg 904, 1013 BD Amsterdam

78 m² Bouwjaar 2015 3 kamers 1 slaapkamers Label A

Haparandaweg 904 is een beneden + bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 2015. De woning heeft een woonoppervlakte van 78 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €832.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2015
Woonoppervlakte
78 m²
Inhoud
320 m³
Kamers
3
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€585.000 tot €685.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Haparandaweg 904

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Haparandaweg 904

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.8
CO₂-emissie
2990.59 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming en gehele vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4015 Inwoners
1905 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1962 Woningvoorraad
€832.000 Gem. woningwaarde Houthavens-West
53% Koopwoningen
10.588 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Haparandaweg 904

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Haparandaweg 904

Wat is de geschatte woningwaarde van Haparandaweg 904?

De prijsindicatie voor Haparandaweg 904 ligt rond €585.000 tot €685.000. De gemiddelde woningwaarde in Houthavens-West is €832.000. Dat komt neer op circa €10.667 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Haparandaweg 904 zich tot de wijk Houthavens-West?

Haparandaweg 904 is een beneden + bovenwoning (appartement) van 78 m² in de wijk Houthavens-West. De buurt telt 1.962 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.588 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Haparandaweg 904?

Haparandaweg 904 is een beneden + bovenwoning (appartement) in Houthavens-West, gebouwd in 2015 (11 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Haparandaweg 904 vergeleken met de buurt?

Haparandaweg 904 heeft 78 m² woonoppervlakte en 320 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Houthavens-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €832.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Haparandaweg 904 en wat betekent dat?

Haparandaweg 904 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-02-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 2990.59 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Haparandaweg 904?

Haparandaweg 904 heeft 3 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Houthavens-West?

De wijk Houthavens-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.015 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €832.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Houthavens-West?

Vanuit Haparandaweg 904 in Houthavens-West bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 2.6 km.