Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 2015
- Woonoppervlakte
- 57 m²
Nieuwezijds Voorburgwal 138 C is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 2015. De woning heeft een woonoppervlakte van 57 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €561.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nieuwezijds Voorburgwal 138 C
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.8 kmSnelweg oprit
3.8 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
0.7 kmRestaurant
0 kmCafé
0.1 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
1.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Spuistraat-Noord is €561.000. Dat komt neer op circa €9.842 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNieuwezijds Voorburgwal 138 C is een appartement van 57 m² in de wijk Spuistraat-Noord. De buurt telt 565 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.663 inwoners per km².
Nieuwezijds Voorburgwal 138 C is een appartement in Spuistraat-Noord, gebouwd in 2015 (11 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Nieuwezijds Voorburgwal 138 C heeft 57 m² woonoppervlakte. In Spuistraat-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €561.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Nieuwezijds Voorburgwal 138 C heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
De wijk Spuistraat-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 890 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €561.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Nieuwezijds Voorburgwal 138 C in Spuistraat-Noord bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 3.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nieuwezijds Voorburgwal 138 C: ziekenhuis op 0.7 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.2 km.