Bovenwoning (appartement) Nieuwezijds Voorburgwal 112 D Amsterdam

Nieuwezijds Voorburgwal 112 D, 1012 SH Amsterdam

75 m² Bouwjaar 1907 3 kamers 2 slaapkamers Label NIET BESCHIKBAAR

Nieuwezijds Voorburgwal 112 D is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1907. De woning heeft een woonoppervlakte van 75 m² en 3 kamers. Het energielabel is NIET BESCHIKBAAR. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €561.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1907
Woonoppervlakte
75 m²
Inhoud
190 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Ligging
In centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Nieuwezijds Voorburgwal 112 D

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuwezijds Voorburgwal 112 D

Energielabel

Energieklasse
NIET BESCHIKBAAR
Verwarming
Stadsverwarming
Isolatie
Dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.7 km
Horeca

Restaurant

0 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

890 Inwoners
605 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
565 Woningvoorraad
€561.000 Gem. woningwaarde Spuistraat-Noord
27% Koopwoningen
17.663 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nieuwezijds Voorburgwal 112 D

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Nieuwezijds Voorburgwal 112 D

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwezijds Voorburgwal 112 D?

De prijsindicatie voor Nieuwezijds Voorburgwal 112 D ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Spuistraat-Noord is €561.000. Dat komt neer op circa €7.480 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwezijds Voorburgwal 112 D zich tot de wijk Spuistraat-Noord?

Nieuwezijds Voorburgwal 112 D is een bovenwoning (appartement) van 75 m² in de wijk Spuistraat-Noord. De buurt telt 565 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.663 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwezijds Voorburgwal 112 D?

Nieuwezijds Voorburgwal 112 D is een bovenwoning (appartement) in Spuistraat-Noord, gebouwd in 1907 (119 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Nieuwezijds Voorburgwal 112 D vergeleken met de buurt?

Nieuwezijds Voorburgwal 112 D heeft 75 m² woonoppervlakte en 190 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Spuistraat-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €561.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuwezijds Voorburgwal 112 D en wat betekent dat?

Nieuwezijds Voorburgwal 112 D heeft energielabel NIET BESCHIKBAAR. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Nieuwezijds Voorburgwal 112 D?

Nieuwezijds Voorburgwal 112 D heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Spuistraat-Noord?

De wijk Spuistraat-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 890 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €561.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Spuistraat-Noord?