Streetview Nieuwezijds Voorburgwal 332 3 Amsterdam

Nieuwezijds Voorburgwal 332 3, 1012 RW Amsterdam

24 m² Bouwjaar 1822 Label A

Nieuwezijds Voorburgwal 332 3 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1822. De woning heeft een woonoppervlakte van 24 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €544.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1822
Woonoppervlakte
24 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Nieuwezijds Voorburgwal 332 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuwezijds Voorburgwal 332 3

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
135.82 kWh/m²
Primaire fossiele energie
140.69 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
38.3%
CO₂-emissie
21.45 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.2 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.3 km
Horeca

Restaurant

0 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

785 Inwoners
550 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
588 Woningvoorraad
€544.000 Gem. woningwaarde Spuistraat-Zuid
16% Koopwoningen
13.229 Inwoners per km²

Locatie van Nieuwezijds Voorburgwal 332 3

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Nieuwezijds Voorburgwal 332 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwezijds Voorburgwal 332 3?

De gemiddelde woningwaarde in Spuistraat-Zuid is €544.000. Dat komt neer op circa €22.667 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwezijds Voorburgwal 332 3 zich tot de wijk Spuistraat-Zuid?

Nieuwezijds Voorburgwal 332 3 is een appartement van 24 m² in de wijk Spuistraat-Zuid. De buurt telt 588 woningen. Daarvan is 16% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.229 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwezijds Voorburgwal 332 3?

Nieuwezijds Voorburgwal 332 3 is een appartement in Spuistraat-Zuid, gebouwd in 1822 (204 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Nieuwezijds Voorburgwal 332 3 vergeleken met de buurt?

Nieuwezijds Voorburgwal 332 3 heeft 24 m² woonoppervlakte. In Spuistraat-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €544.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuwezijds Voorburgwal 332 3 en wat betekent dat?

Nieuwezijds Voorburgwal 332 3 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-11-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.45 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Spuistraat-Zuid?

De wijk Spuistraat-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 785 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €544.000, 16% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Spuistraat-Zuid?

Vanuit Nieuwezijds Voorburgwal 332 3 in Spuistraat-Zuid bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 0.2 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 3.9 km.