Streetview Nieuwezijds Voorburgwal 288 1 Amsterdam

Nieuwezijds Voorburgwal 288 1, 1012 RT Amsterdam

58 m² Bouwjaar 1735 2 kamers 1 slaapkamers Label E

Nieuwezijds Voorburgwal 288 1 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1735. De woning heeft een woonoppervlakte van 58 m² en 2 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €544.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1735
Woonoppervlakte
58 m²
Inhoud
183 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Nieuwezijds Voorburgwal 288 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuwezijds Voorburgwal 288 1

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
220.47 kWh/m²
Primaire fossiele energie
334.26 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
63.01 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.2 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.3 km
Horeca

Restaurant

0 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

785 Inwoners
550 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
588 Woningvoorraad
€544.000 Gem. woningwaarde Spuistraat-Zuid
16% Koopwoningen
13.229 Inwoners per km²

Locatie van Nieuwezijds Voorburgwal 288 1

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Nieuwezijds Voorburgwal 288 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwezijds Voorburgwal 288 1?

De gemiddelde woningwaarde in Spuistraat-Zuid is €544.000. Dat komt neer op circa €9.379 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwezijds Voorburgwal 288 1 zich tot de wijk Spuistraat-Zuid?

Nieuwezijds Voorburgwal 288 1 is een appartement van 58 m² in de wijk Spuistraat-Zuid. De buurt telt 588 woningen. Daarvan is 16% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.229 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwezijds Voorburgwal 288 1?

Nieuwezijds Voorburgwal 288 1 is een appartement in Spuistraat-Zuid, gebouwd in 1735 (291 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Nieuwezijds Voorburgwal 288 1 vergeleken met de buurt?

Nieuwezijds Voorburgwal 288 1 heeft 58 m² woonoppervlakte en 183 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Spuistraat-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €544.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuwezijds Voorburgwal 288 1 en wat betekent dat?

Nieuwezijds Voorburgwal 288 1 heeft energielabel E. Geldig tot 2031-12-09. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 63.01 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nieuwezijds Voorburgwal 288 1?

Nieuwezijds Voorburgwal 288 1 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Spuistraat-Zuid?

De wijk Spuistraat-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 785 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €544.000, 16% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Spuistraat-Zuid?