Herenhuis, tussenwoning Nieuwezijds Voorburgwal 284 Amsterdam

Nieuwezijds Voorburgwal 284, 1012 RT Amsterdam

506 m² Bouwjaar 1641 9 kamers 5 slaapkamers Label F

Nieuwezijds Voorburgwal 284 is een herenhuis, tussenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1641. De woning heeft een woonoppervlakte van 506 m², een perceel van 235 m² en 9 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €544.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1641
Woonoppervlakte
506 m²
Perceeloppervlakte
235 m²
Inhoud
1995 m³
Kamers
9
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€3.840.000 tot €4.090.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Nieuwezijds Voorburgwal 284

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuwezijds Voorburgwal 284

Parkeertype
Openbaar parkeren, parkeergarage en parkeervergunningen
Garage
Parkeerplaats

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.2 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.3 km
Horeca

Restaurant

0 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

785 Inwoners
550 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
588 Woningvoorraad
€544.000 Gem. woningwaarde Spuistraat-Zuid
16% Koopwoningen
13.229 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nieuwezijds Voorburgwal 284

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Nieuwezijds Voorburgwal 284

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwezijds Voorburgwal 284?

De prijsindicatie voor Nieuwezijds Voorburgwal 284 ligt rond €3.840.000 tot €4.090.000. De gemiddelde woningwaarde in Spuistraat-Zuid is €544.000. Dat komt neer op circa €1.075 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwezijds Voorburgwal 284 zich tot de wijk Spuistraat-Zuid?

Nieuwezijds Voorburgwal 284 is een herenhuis, tussenwoning van 506 m² in de wijk Spuistraat-Zuid. De buurt telt 588 woningen. Daarvan is 16% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.229 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwezijds Voorburgwal 284?

Nieuwezijds Voorburgwal 284 is een herenhuis, tussenwoning in Spuistraat-Zuid, gebouwd in 1641 (385 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Nieuwezijds Voorburgwal 284 vergeleken met de buurt?

Nieuwezijds Voorburgwal 284 heeft 506 m² woonoppervlakte en 1995 m³ inhoud. Het perceel is 235 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 56 m² per kamer. In Spuistraat-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €544.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuwezijds Voorburgwal 284 en wat betekent dat?

Nieuwezijds Voorburgwal 284 heeft energielabel F. Geldig tot 2028-10-03. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nieuwezijds Voorburgwal 284?

Nieuwezijds Voorburgwal 284 heeft 9 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Spuistraat-Zuid?

De wijk Spuistraat-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 785 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €544.000, 16% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.