Streetview Nieuwezijds Voorburgwal 254 B Amsterdam

Nieuwezijds Voorburgwal 254 B, 1012 RS Amsterdam

50 m² Bouwjaar 1987 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Nieuwezijds Voorburgwal 254 B is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 50 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €544.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1987
Woonoppervlakte
50 m²
Inhoud
150 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Nieuwezijds Voorburgwal 254 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuwezijds Voorburgwal 254 B

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.2 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.3 km
Horeca

Restaurant

0 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

785 Inwoners
550 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
588 Woningvoorraad
€544.000 Gem. woningwaarde Spuistraat-Zuid
16% Koopwoningen
13.229 Inwoners per km²

Locatie van Nieuwezijds Voorburgwal 254 B

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Nieuwezijds Voorburgwal 254 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwezijds Voorburgwal 254 B?

De gemiddelde woningwaarde in Spuistraat-Zuid is €544.000. Dat komt neer op circa €10.880 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwezijds Voorburgwal 254 B zich tot de wijk Spuistraat-Zuid?

Nieuwezijds Voorburgwal 254 B is een appartement van 50 m² in de wijk Spuistraat-Zuid. De buurt telt 588 woningen. Daarvan is 16% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.229 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwezijds Voorburgwal 254 B?

Nieuwezijds Voorburgwal 254 B is een appartement in Spuistraat-Zuid, gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Nieuwezijds Voorburgwal 254 B vergeleken met de buurt?

Nieuwezijds Voorburgwal 254 B heeft 50 m² woonoppervlakte en 150 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Spuistraat-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €544.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuwezijds Voorburgwal 254 B en wat betekent dat?

Nieuwezijds Voorburgwal 254 B heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Nieuwezijds Voorburgwal 254 B?

Nieuwezijds Voorburgwal 254 B heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Spuistraat-Zuid?

De wijk Spuistraat-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 785 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €544.000, 16% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Spuistraat-Zuid?

Vanuit Nieuwezijds Voorburgwal 254 B in Spuistraat-Zuid bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 0.2 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 3.9 km.