Woningdetails
- Type
- Niet-woning
- Bouwjaar
- 1987
- Woonoppervlakte
- 3595 m²
- Perceeloppervlakte
- 1040 m²
- Inhoud
- 22671 m³
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Nes 76 is een niet-woning in Amsterdam, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 3595 m² en een perceel van 1040 m². Het energielabel is A.
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nes 76
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
1,3 kmSupermarkt
0,4 kmHuisarts
0,7 kmTreinstation
1,5 kmSnelweg oprit
4,1 kmKinderdagverblijf
0,9 kmMiddelbare school
1,7 kmApotheek
0,6 kmZiekenhuis
0,9 kmRestaurant
0,1 kmCafé
0,1 kmBibliotheek
1,7 kmBioscoop
0,9 kmNes 76 ligt in de buurt Nes e.o. in Amsterdam. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 410 inwoners en 265 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 31% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 644.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,4 km tot een supermarkt, 1,3 km tot een basisschool en 0,7 km tot een huisarts.
Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.
· andere vergunning · 27 meter
· andere vergunning · 89 meter
· exploitatievergunning · 76 meter
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Nes e.o. €644.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNes 76 is een niet-woning van 3595 m² in de CBS-buurt Nes e.o.. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 265 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 7.646 inwoners per km².
Nes 76 is een niet-woning in Nes e.o., gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Nes 76 heeft 3595 m² woonoppervlakte en 22671 m³ inhoud. Het perceel is 1040 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Nes e.o. €644.000.
Nes 76 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-05-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 37.83 kg/jaar.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Nes e.o. in Amsterdam (Noord-Holland) 410 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €644.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Nes e.o. in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,4 km tot een supermarkt, 1,3 km tot een basisschool, 0,7 km tot een huisarts, 1,5 km tot een treinstation, 4,1 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Nes e.o. in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,9 km tot een ziekenhuis, 0,6 km tot een apotheek, 0,9 km tot een kinderdagverblijf, 1,7 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Nes e.o. in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,1 km tot een restaurant, 0,1 km tot een café.
Een woningrapport voor Nes 76 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Nes e.o.. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1987, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenNiet elke makelaar in Amsterdam presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.