Woningdetails
- Type
- Niet-woning
- Bouwjaar
- 1658
- Woonoppervlakte
- 620 m²
- Perceeloppervlakte
- 440 m²
- Inhoud
- 4744 m³
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Nes 71 is een niet-woning in Amsterdam, gebouwd in 1658. De woning heeft een woonoppervlakte van 620 m² en een perceel van 440 m². Het energielabel is G.
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nes 71
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
1,3 kmSupermarkt
0,4 kmHuisarts
0,7 kmTreinstation
1,5 kmSnelweg oprit
4,1 kmKinderdagverblijf
0,9 kmMiddelbare school
1,7 kmApotheek
0,6 kmZiekenhuis
0,9 kmRestaurant
0,1 kmCafé
0,1 kmBibliotheek
1,7 kmBioscoop
0,9 kmNes 71 ligt in de buurt Nes e.o. in Amsterdam. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 410 inwoners en 265 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 31% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 644.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,4 km tot een supermarkt, 1,3 km tot een basisschool en 0,7 km tot een huisarts.
Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.
· andere vergunning · 45 meter
· andere vergunning · 60 meter
· andere vergunning · 93 meter
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Nes e.o. €644.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNes 71 is een niet-woning van 620 m² in de CBS-buurt Nes e.o.. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 265 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 7.646 inwoners per km².
Nes 71 is een niet-woning in Nes e.o., gebouwd in 1658 (368 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Nes 71 heeft 620 m² woonoppervlakte en 4744 m³ inhoud. Het perceel is 440 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Nes e.o. €644.000.
Nes 71 heeft energielabel G. Geldig tot 2033-06-06. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 102.80 kg/jaar.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Nes e.o. in Amsterdam (Noord-Holland) 410 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €644.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Nes e.o. in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,4 km tot een supermarkt, 1,3 km tot een basisschool, 0,7 km tot een huisarts, 1,5 km tot een treinstation, 4,1 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Nes e.o. in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,9 km tot een ziekenhuis, 0,6 km tot een apotheek, 0,9 km tot een kinderdagverblijf, 1,7 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Nes e.o. in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,1 km tot een restaurant, 0,1 km tot een café.
Een woningrapport voor Nes 71 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Nes e.o.. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1658, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenNiet elke makelaar in Amsterdam presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.