Tussenverdieping (appartement) Oudezijds Achterburgwal 205 2 Amsterdam

Oudezijds Achterburgwal 205 2, 1012 DL Amsterdam

60 m² Bouwjaar 1725 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Oudezijds Achterburgwal 205 2 is een tussenverdieping (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1725. De woning heeft een woonoppervlakte van 60 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €607.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1725
Woonoppervlakte
60 m²
Inhoud
168 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Laatst bekende transactie
Periode 2017 tot 2021
Ligging
Aan vaarwater

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Oudezijds Achterburgwal 205 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oudezijds Achterburgwal 205 2

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
110.91 kWh/m²
Primaire fossiele energie
156.29 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
29.42 kg/m²

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

695 Inwoners
515 Huishoudens
1.3 Gem. huishoudensgrootte
410 Woningvoorraad
€607.000 Gem. woningwaarde BG-terrein e.o.
21% Koopwoningen
8.246 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oudezijds Achterburgwal 205 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Oudezijds Achterburgwal 205 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Oudezijds Achterburgwal 205 2?

De prijsindicatie voor Oudezijds Achterburgwal 205 2 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in BG-terrein e.o. is €607.000. Dat komt neer op circa €10.117 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oudezijds Achterburgwal 205 2 zich tot de wijk BG-terrein e.o.?

Oudezijds Achterburgwal 205 2 is een tussenverdieping (appartement) van 60 m² in de wijk BG-terrein e.o.. De buurt telt 410 woningen. Daarvan is 21% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.246 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oudezijds Achterburgwal 205 2?

Oudezijds Achterburgwal 205 2 is een tussenverdieping (appartement) in BG-terrein e.o., gebouwd in 1725 (301 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Oudezijds Achterburgwal 205 2 vergeleken met de buurt?

Oudezijds Achterburgwal 205 2 heeft 60 m² woonoppervlakte en 168 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In BG-terrein e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €607.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oudezijds Achterburgwal 205 2 en wat betekent dat?

Oudezijds Achterburgwal 205 2 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-06-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.42 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oudezijds Achterburgwal 205 2?

Oudezijds Achterburgwal 205 2 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in BG-terrein e.o.?

De wijk BG-terrein e.o. in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 695 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €607.000, 21% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.3 personen.