Bovenwoning Nieuwe Herengracht 11 D Amsterdam

Nieuwe Herengracht 11 D, 1011 RK Amsterdam

100 m² Bouwjaar 1725 4 kamers 3 slaapkamers Label UNKNOWN

Nieuwe Herengracht 11 D is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1725. De woning heeft een woonoppervlakte van 100 m² en 4 kamers. Het energielabel is UNKNOWN. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €544.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1725
Woonoppervlakte
100 m²
Inhoud
250 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
on_navigable_waterway, by_water, in_center

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Nieuwe Herengracht 11 D

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuwe Herengracht 11 D

Energielabel

Energieklasse
UNKNOWN

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

895 Inwoners
615 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
579 Woningvoorraad
€544.000 Gem. woningwaarde Waterloopleinbuurt
30% Koopwoningen
7.961 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nieuwe Herengracht 11 D

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Nieuwe Herengracht 11 D

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwe Herengracht 11 D?

De prijsindicatie voor Nieuwe Herengracht 11 D ligt rond €575.000 tot €675.000. De gemiddelde woningwaarde in Waterloopleinbuurt is €544.000. Dat komt neer op circa €5.440 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwe Herengracht 11 D zich tot de wijk Waterloopleinbuurt?

Nieuwe Herengracht 11 D is een bovenwoning van 100 m² in de wijk Waterloopleinbuurt. De buurt telt 579 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.961 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwe Herengracht 11 D?

Nieuwe Herengracht 11 D is een bovenwoning in Waterloopleinbuurt, gebouwd in 1725 (301 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Nieuwe Herengracht 11 D vergeleken met de buurt?

Nieuwe Herengracht 11 D heeft 100 m² woonoppervlakte en 250 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Waterloopleinbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €544.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuwe Herengracht 11 D en wat betekent dat?

Nieuwe Herengracht 11 D heeft energielabel UNKNOWN. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Nieuwe Herengracht 11 D?

Nieuwe Herengracht 11 D heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Waterloopleinbuurt?

De wijk Waterloopleinbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 895 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €544.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Waterloopleinbuurt?

Vanuit Nieuwe Herengracht 11 D in Waterloopleinbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 4.6 km.