Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1717
- Woonoppervlakte
- 150 m²
- Inhoud
- 484 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Kloveniersburgwal 61 D is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1717. De woning heeft een woonoppervlakte van 150 m² en 5 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €629.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kloveniersburgwal 61 D
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
4.7 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
1.9 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
1.5 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
0.9 kmDe prijsindicatie voor Kloveniersburgwal 61 D ligt rond €855.000 tot €955.000. De gemiddelde woningwaarde in Zuiderkerkbuurt is €629.000. Dat komt neer op circa €4.193 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKloveniersburgwal 61 D is een appartement van 150 m² in de wijk Zuiderkerkbuurt. De buurt telt 1.076 woningen. Daarvan is 21% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 24.020 inwoners per km².
Kloveniersburgwal 61 D is een appartement in Zuiderkerkbuurt, gebouwd in 1717 (309 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Kloveniersburgwal 61 D heeft 150 m² woonoppervlakte en 484 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Zuiderkerkbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €629.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kloveniersburgwal 61 D heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.
Kloveniersburgwal 61 D heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Zuiderkerkbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.630 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €629.000, 21% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Kloveniersburgwal 61 D in Zuiderkerkbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 4.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kloveniersburgwal 61 D: ziekenhuis op 1.5 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 1.9 km.