Streetview Veldlust 19 Amstelveen

Veldlust 19, 1188 JK Amstelveen

195 m² Bouwjaar 1989 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Veldlust 19 is een woonhuis in Amstelveen, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 195 m², een perceel van 341 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €474.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1989
Woonoppervlakte
195 m²
Perceeloppervlakte
341 m²
Inhoud
590 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Veldlust 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Veldlust 19

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Amstelveen

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

8.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

9.4 km

Buurtinformatie in Amstelveen

2795 Inwoners
1315 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1315 Woningvoorraad
€474.000 Gem. woningwaarde Molenbuurt
49% Koopwoningen
6.129 Inwoners per km²

Locatie van Veldlust 19

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over Veldlust 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Veldlust 19?

De prijsindicatie voor Veldlust 19 ligt rond €690.000 tot €790.000. De gemiddelde woningwaarde in Molenbuurt is €474.000. Dat komt neer op circa €2.431 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Veldlust 19 zich tot de wijk Molenbuurt?

Veldlust 19 is een woonhuis van 195 m² in de wijk Molenbuurt. De buurt telt 1.315 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.129 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Veldlust 19?

Veldlust 19 is een woonhuis in Molenbuurt, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Veldlust 19 vergeleken met de buurt?

Veldlust 19 heeft 195 m² woonoppervlakte en 590 m³ inhoud. Het perceel is 341 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Molenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €474.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Veldlust 19 en wat betekent dat?

Veldlust 19 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Veldlust 19?

Veldlust 19 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Molenbuurt?

De wijk Molenbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.795 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €474.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Molenbuurt?

Vanuit Veldlust 19 in Molenbuurt bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 8.3 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Molenbuurt?