Eengezinswoning, tussenwoning De Parel 44 Amstelveen

De Parel 44, 1188 HP Amstelveen

110 m² Bouwjaar 1988 5 kamers 4 slaapkamers Label A

De Parel 44 is een eengezinswoning, tussenwoning in Amstelveen, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 110 m², een perceel van 139 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €474.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1988
Woonoppervlakte
110 m²
Perceeloppervlakte
139 m²
Inhoud
382 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€590.000 tot €690.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor De Parel 44

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Parel 44

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
102.62 kWh/m²
Primaire fossiele energie
147.36 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
10.7%
CO₂-emissie
27.21 kg/m²

Tuin
Ja (48.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

8.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

9.4 km

Buurtinformatie in Amstelveen

2795 Inwoners
1315 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1315 Woningvoorraad
€474.000 Gem. woningwaarde Molenbuurt
49% Koopwoningen
6.129 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van De Parel 44

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over De Parel 44

Wat is de geschatte woningwaarde van De Parel 44?

De prijsindicatie voor De Parel 44 ligt rond €590.000 tot €690.000. De gemiddelde woningwaarde in Molenbuurt is €474.000. Dat komt neer op circa €4.309 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Parel 44 zich tot de wijk Molenbuurt?

De Parel 44 is een eengezinswoning, tussenwoning van 110 m² in de wijk Molenbuurt. De buurt telt 1.315 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.129 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Parel 44?

De Parel 44 is een eengezinswoning, tussenwoning in Molenbuurt, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is De Parel 44 vergeleken met de buurt?

De Parel 44 heeft 110 m² woonoppervlakte en 382 m³ inhoud. Het perceel is 139 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Molenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €474.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De Parel 44 en wat betekent dat?

De Parel 44 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-11-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.21 kg/jaar.

Hoe is de indeling van De Parel 44?

De Parel 44 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 48 m².

Hoe is de woningmarkt in Molenbuurt?

De wijk Molenbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.795 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €474.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Molenbuurt?

Vanuit De Parel 44 in Molenbuurt bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 8.3 km, snelwegoprit op 1.6 km.