Eengezinswoning, tussenwoning De Vriendschap 30 Amstelveen

De Vriendschap 30, 1188 GK Amstelveen

106 m² Bouwjaar 1987 5 kamers 4 slaapkamers Label B

De Vriendschap 30 is een eengezinswoning, tussenwoning in Amstelveen, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 106 m², een perceel van 121 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €474.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1987
Woonoppervlakte
106 m²
Perceeloppervlakte
121 m²
Inhoud
377 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€585.000 tot €685.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
Aan rustige weg, In woonwijk, Vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor De Vriendschap 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Vriendschap 30

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amstelveen

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

8.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

9.4 km

Buurtinformatie in Amstelveen

2795 Inwoners
1315 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1315 Woningvoorraad
€474.000 Gem. woningwaarde Molenbuurt
49% Koopwoningen
6.129 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van De Vriendschap 30

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over De Vriendschap 30

Wat is de geschatte woningwaarde van De Vriendschap 30?

De prijsindicatie voor De Vriendschap 30 ligt rond €585.000 tot €685.000. De gemiddelde woningwaarde in Molenbuurt is €474.000. Dat komt neer op circa €4.472 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Vriendschap 30 zich tot de wijk Molenbuurt?

De Vriendschap 30 is een eengezinswoning, tussenwoning van 106 m² in de wijk Molenbuurt. De buurt telt 1.315 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.129 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Vriendschap 30?

De Vriendschap 30 is een eengezinswoning, tussenwoning in Molenbuurt, gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is De Vriendschap 30 vergeleken met de buurt?

De Vriendschap 30 heeft 106 m² woonoppervlakte en 377 m³ inhoud. Het perceel is 121 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Molenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €474.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De Vriendschap 30 en wat betekent dat?

De Vriendschap 30 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-29. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van De Vriendschap 30?

De Vriendschap 30 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Molenbuurt?

De wijk Molenbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.795 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €474.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Molenbuurt?

Vanuit De Vriendschap 30 in Molenbuurt bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 8.3 km, snelwegoprit op 1.6 km.