Streetview Noorddammerweg 102 Amstelveen

Noorddammerweg 102, 1187 ZV Amstelveen

234 m² Bouwjaar 1996 6 kamers Label B

Noorddammerweg 102 is een woonhuis in Amstelveen, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 234 m², een perceel van 860 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €641.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
234 m²
Perceeloppervlakte
860 m²
Inhoud
832 m³
Kamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Noorddammerweg 102

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Noorddammerweg 102

Energielabel

Energieklasse
B
Energie-index
1.07
CO₂-emissie
39.16 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amstelveen

Onderwijs

Basisschool

1.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

2.4 km
Vervoer

Treinstation

10 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.5 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.9 km
Horeca

Restaurant

1.8 km
Horeca

Café

4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

11.4 km

Buurtinformatie in Amstelveen

230 Inwoners
95 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
108 Woningvoorraad
€641.000 Gem. woningwaarde Legmeerpolder
69% Koopwoningen
52 Inwoners per km²

Locatie van Noorddammerweg 102

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over Noorddammerweg 102

Wat is de geschatte woningwaarde van Noorddammerweg 102?

De prijsindicatie voor Noorddammerweg 102 ligt rond €510.000 tot €610.000. De gemiddelde woningwaarde in Legmeerpolder is €641.000. Dat komt neer op circa €2.739 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Noorddammerweg 102 zich tot de wijk Legmeerpolder?

Noorddammerweg 102 is een woonhuis van 234 m² in de wijk Legmeerpolder. De buurt telt 108 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 52 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Noorddammerweg 102?

Noorddammerweg 102 is een woonhuis in Legmeerpolder, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Noorddammerweg 102 vergeleken met de buurt?

Noorddammerweg 102 heeft 234 m² woonoppervlakte en 832 m³ inhoud. Het perceel is 860 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 39 m² per kamer. In Legmeerpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €641.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Noorddammerweg 102 en wat betekent dat?

Noorddammerweg 102 heeft energielabel B. Geldig tot 2026-06-10. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 39.16 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Noorddammerweg 102?

Noorddammerweg 102 heeft 6 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Legmeerpolder?

De wijk Legmeerpolder in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 230 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €641.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Legmeerpolder?

Vanuit Noorddammerweg 102 in Legmeerpolder bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 2.4 km, treinstation op 10 km, snelwegoprit op 1 km.