Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2020
- Woonoppervlakte
- 364 m²
Noorddammerweg 100 A is een woonhuis in Amstelveen, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 364 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €641.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Noorddammerweg 100 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.9 kmSupermarkt
1.7 kmHuisarts
2.4 kmTreinstation
10 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
1.8 kmMiddelbare school
3.5 kmApotheek
2.4 kmZiekenhuis
4.9 kmRestaurant
1.8 kmCafé
4 kmBibliotheek
2.5 kmBioscoop
11.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Legmeerpolder is €641.000. Dat komt neer op circa €1.761 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNoorddammerweg 100 A is een woonhuis van 364 m² in de wijk Legmeerpolder. De buurt telt 108 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 52 inwoners per km².
Noorddammerweg 100 A is een woonhuis in Legmeerpolder, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Noorddammerweg 100 A heeft 364 m² woonoppervlakte. In Legmeerpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €641.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Noorddammerweg 100 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
De wijk Legmeerpolder in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 230 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €641.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Noorddammerweg 100 A in Legmeerpolder bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 2.4 km, treinstation op 10 km, snelwegoprit op 1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Noorddammerweg 100 A: ziekenhuis op 4.9 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 1.8 km, middelbare school op 3.5 km.
Recreatie nabij Legmeerpolder: restaurant (1.8 km), cafe (4 km).
Een woningrapport voor Noorddammerweg 100 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Legmeerpolder. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2020, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.