Streetview Noorddammerweg 74 D Amstelveen

Noorddammerweg 74 D, 1187 ZT Amstelveen

138 m² Bouwjaar 1977

Noorddammerweg 74 D is een woonhuis in Amstelveen, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 138 m² en een perceel van 755 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €611.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1977
Woonoppervlakte
138 m²
Perceeloppervlakte
755 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Noorddammerweg 74 D

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amstelveen

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

10.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.1 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

11.3 km

Buurtinformatie in Amstelveen

2085 Inwoners
740 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
738 Woningvoorraad
€611.000 Gem. woningwaarde Schrijversbuurt
82% Koopwoningen
6.747 Inwoners per km²

Locatie van Noorddammerweg 74 D

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over Noorddammerweg 74 D

Wat is de geschatte woningwaarde van Noorddammerweg 74 D?

De gemiddelde woningwaarde in Schrijversbuurt is €611.000. Dat komt neer op circa €4.428 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Noorddammerweg 74 D zich tot de wijk Schrijversbuurt?

Noorddammerweg 74 D is een woonhuis van 138 m² in de wijk Schrijversbuurt. De buurt telt 738 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.747 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Noorddammerweg 74 D?

Noorddammerweg 74 D is een woonhuis in Schrijversbuurt, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Noorddammerweg 74 D vergeleken met de buurt?

Noorddammerweg 74 D heeft 138 m² woonoppervlakte. Het perceel is 755 m². In Schrijversbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €611.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Schrijversbuurt?

De wijk Schrijversbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.085 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €611.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schrijversbuurt?

Vanuit Noorddammerweg 74 D in Schrijversbuurt bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 10.1 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Schrijversbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Noorddammerweg 74 D: ziekenhuis op 5.1 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 3.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Schrijversbuurt?

Recreatie nabij Schrijversbuurt: restaurant (1.1 km), cafe (2.6 km).