Woonboerderij, vrijstaande woning Noorddammerweg 99 Amstelveen

Noorddammerweg 99, 1187 ZS Amstelveen

408 m² Bouwjaar 1907 9 kamers 6 slaapkamers Label B

Noorddammerweg 99 is een woonboerderij, vrijstaande woning in Amstelveen, gebouwd in 1907. De woning heeft een woonoppervlakte van 408 m², een perceel van 4309 m² en 9 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €641.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1907
Woonoppervlakte
408 m²
Perceeloppervlakte
4309 m²
Inhoud
1482 m³
Kamers
9
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€2.745.000 tot €2.995.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met riet

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Noorddammerweg 99

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Noorddammerweg 99

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
133.43 kWh/m²
Primaire fossiele energie
186.23 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
7.3%
CO₂-emissie
33.52 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming

Basisschool

1.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

2.4 km
Vervoer

Treinstation

10 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.5 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.9 km
Horeca

Restaurant

1.8 km
Horeca

Café

4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

11.4 km

Buurtinformatie in Amstelveen

230 Inwoners
95 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
108 Woningvoorraad
€641.000 Gem. woningwaarde Legmeerpolder
69% Koopwoningen
52 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Noorddammerweg 99

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over Noorddammerweg 99

Wat is de geschatte woningwaarde van Noorddammerweg 99?

De prijsindicatie voor Noorddammerweg 99 ligt rond €2.745.000 tot €2.995.000. De gemiddelde woningwaarde in Legmeerpolder is €641.000. Dat komt neer op circa €1.571 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Noorddammerweg 99 zich tot de wijk Legmeerpolder?

Noorddammerweg 99 is een woonboerderij, vrijstaande woning van 408 m² in de wijk Legmeerpolder. De buurt telt 108 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 52 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Noorddammerweg 99?

Noorddammerweg 99 is een woonboerderij, vrijstaande woning in Legmeerpolder, gebouwd in 1907 (119 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Noorddammerweg 99 vergeleken met de buurt?

Noorddammerweg 99 heeft 408 m² woonoppervlakte en 1482 m³ inhoud. Het perceel is 4309 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 45 m² per kamer. In Legmeerpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €641.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Noorddammerweg 99 en wat betekent dat?

Noorddammerweg 99 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-08-17. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.52 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Noorddammerweg 99?

Noorddammerweg 99 heeft 9 kamers waarvan 6 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Legmeerpolder?

De wijk Legmeerpolder in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 230 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €641.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Legmeerpolder?