Streetview Meerlandenweg 65 Amstelveen

Meerlandenweg 65, 1187 ZR Amstelveen

263 m² Bouwjaar 1992 Label B

Meerlandenweg 65 is een woonhuis in Amstelveen, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 263 m² en een perceel van 1335 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €641.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1992
Woonoppervlakte
263 m²
Perceeloppervlakte
1335 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Meerlandenweg 65

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Meerlandenweg 65

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amstelveen

Onderwijs

Basisschool

1.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

2.4 km
Vervoer

Treinstation

10 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.5 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.9 km
Horeca

Restaurant

1.8 km
Horeca

Café

4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

11.4 km

Buurtinformatie in Amstelveen

230 Inwoners
95 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
108 Woningvoorraad
€641.000 Gem. woningwaarde Legmeerpolder
69% Koopwoningen
52 Inwoners per km²

Locatie van Meerlandenweg 65

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over Meerlandenweg 65

Wat is de geschatte woningwaarde van Meerlandenweg 65?

De gemiddelde woningwaarde in Legmeerpolder is €641.000. Dat komt neer op circa €2.437 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Meerlandenweg 65 zich tot de wijk Legmeerpolder?

Meerlandenweg 65 is een woonhuis van 263 m² in de wijk Legmeerpolder. De buurt telt 108 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 52 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Meerlandenweg 65?

Meerlandenweg 65 is een woonhuis in Legmeerpolder, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Meerlandenweg 65 vergeleken met de buurt?

Meerlandenweg 65 heeft 263 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1335 m². In Legmeerpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €641.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Meerlandenweg 65 en wat betekent dat?

Meerlandenweg 65 heeft energielabel B. Geldig tot 2028-12-21. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Legmeerpolder?

De wijk Legmeerpolder in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 230 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €641.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Legmeerpolder?

Vanuit Meerlandenweg 65 in Legmeerpolder bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 2.4 km, treinstation op 10 km, snelwegoprit op 1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Legmeerpolder?

Zorg en onderwijs in de buurt van Meerlandenweg 65: ziekenhuis op 4.9 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 1.8 km, middelbare school op 3.5 km.