Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1966
- Woonoppervlakte
- 75 m²
Zijdelweg 13 is een woonhuis in Amstelveen, gebouwd in 1966. De woning heeft een woonoppervlakte van 75 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €641.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Zijdelweg 13
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.9 kmSupermarkt
1.7 kmHuisarts
2.4 kmTreinstation
10 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
1.8 kmMiddelbare school
3.5 kmApotheek
2.4 kmZiekenhuis
4.9 kmRestaurant
1.8 kmCafé
4 kmBibliotheek
2.5 kmBioscoop
11.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Legmeerpolder is €641.000. Dat komt neer op circa €8.547 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenZijdelweg 13 is een woonhuis van 75 m² in de wijk Legmeerpolder. De buurt telt 108 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 52 inwoners per km².
Zijdelweg 13 is een woonhuis in Legmeerpolder, gebouwd in 1966 (60 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Zijdelweg 13 heeft 75 m² woonoppervlakte. In Legmeerpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €641.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Legmeerpolder in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 230 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €641.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Zijdelweg 13 in Legmeerpolder bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 2.4 km, treinstation op 10 km, snelwegoprit op 1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Zijdelweg 13: ziekenhuis op 4.9 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 1.8 km, middelbare school op 3.5 km.
Recreatie nabij Legmeerpolder: restaurant (1.8 km), cafe (4 km).
Een woningrapport voor Zijdelweg 13 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Legmeerpolder. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1966, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.