Bovenwoning Startbaan 140 Amstelveen

Startbaan 140, 1187 XR Amstelveen

75 m² Bouwjaar 2024 3 kamers 2 slaapkamers Label A++++

Startbaan 140 is een bovenwoning in Amstelveen, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 75 m² en 3 kamers. Het energielabel is A++++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €420.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2024
Woonoppervlakte
75 m²
Inhoud
225 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Startbaan 140

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Startbaan 140

Energielabel

Energieklasse
A++++
Energiebehoefte
67.36 kWh/m²
Primaire fossiele energie
-1.18 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
101%

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

7.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

8.6 km

Buurtinformatie in Amstelveen

1020 Inwoners
485 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
570 Woningvoorraad
€420.000 Gem. woningwaarde Startbaanbuurt
32% Koopwoningen
1.275 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Startbaan 140

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over Startbaan 140

Wat is de geschatte woningwaarde van Startbaan 140?

De prijsindicatie voor Startbaan 140 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Startbaanbuurt is €420.000. Dat komt neer op circa €5.600 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Startbaan 140 zich tot de wijk Startbaanbuurt?

Startbaan 140 is een bovenwoning van 75 m² in de wijk Startbaanbuurt. De buurt telt 570 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.275 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Startbaan 140?

Startbaan 140 is een bovenwoning in Startbaanbuurt, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Startbaan 140 vergeleken met de buurt?

Startbaan 140 heeft 75 m² woonoppervlakte en 225 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Startbaanbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €420.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Startbaan 140 en wat betekent dat?

Startbaan 140 heeft energielabel A++++. Geldig tot 2034-02-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is -0.27 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Startbaan 140?

Startbaan 140 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Startbaanbuurt?

De wijk Startbaanbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.020 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €420.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Startbaanbuurt?

Vanuit Startbaan 140 in Startbaanbuurt bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 7.4 km, snelwegoprit op 1.7 km.