Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1998
- Woonoppervlakte
- 163 m²
- Perceeloppervlakte
- 516 m²
Bovenkerkerweg 103 is een woonhuis in Amstelveen, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 163 m² en een perceel van 516 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €656.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Bovenkerkerweg 103
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.6 kmSupermarkt
1.6 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
9.7 kmSnelweg oprit
0.7 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
3.1 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
4.8 kmRestaurant
1.1 kmCafé
2 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
10.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kruidenbuurt is €656.000. Dat komt neer op circa €4.025 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBovenkerkerweg 103 is een woonhuis van 163 m² in de wijk Kruidenbuurt. De buurt telt 955 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.109 inwoners per km².
Bovenkerkerweg 103 is een woonhuis in Kruidenbuurt, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Bovenkerkerweg 103 heeft 163 m² woonoppervlakte. Het perceel is 516 m². In Kruidenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €656.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Bovenkerkerweg 103 heeft energielabel B. Geldig tot 2028-06-20. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Kruidenbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.590 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €656.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Bovenkerkerweg 103 in Kruidenbuurt bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 9.7 km, snelwegoprit op 0.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Bovenkerkerweg 103: ziekenhuis op 4.8 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 3.1 km.