eengezinswoning Anne de Vrieslaan 10 Amstelveen

Anne de Vrieslaan 10, 1187 WL Amstelveen

125 m² Bouwjaar 1995 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Anne de Vrieslaan 10 is een eengezinswoning in Amstelveen, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 125 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €611.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
125 m²
Inhoud
375 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Anne de Vrieslaan 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Anne de Vrieslaan 10

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
92.44 kWh/m²
Primaire fossiele energie
156.9 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
29.41 kg/m²

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

10.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.1 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

11.3 km

Buurtinformatie in Amstelveen

2085 Inwoners
740 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
738 Woningvoorraad
€611.000 Gem. woningwaarde Schrijversbuurt
82% Koopwoningen
6.747 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Anne de Vrieslaan 10

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over Anne de Vrieslaan 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Anne de Vrieslaan 10?

De prijsindicatie voor Anne de Vrieslaan 10 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Schrijversbuurt is €611.000. Dat komt neer op circa €4.888 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Anne de Vrieslaan 10 zich tot de wijk Schrijversbuurt?

Anne de Vrieslaan 10 is een eengezinswoning van 125 m² in de wijk Schrijversbuurt. De buurt telt 738 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.747 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Anne de Vrieslaan 10?

Anne de Vrieslaan 10 is een eengezinswoning in Schrijversbuurt, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Anne de Vrieslaan 10 vergeleken met de buurt?

Anne de Vrieslaan 10 heeft 125 m² woonoppervlakte en 375 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Schrijversbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €611.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Anne de Vrieslaan 10 en wat betekent dat?

Anne de Vrieslaan 10 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-04-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.41 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Anne de Vrieslaan 10?

Anne de Vrieslaan 10 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Schrijversbuurt?

De wijk Schrijversbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.085 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €611.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schrijversbuurt?

Vanuit Anne de Vrieslaan 10 in Schrijversbuurt bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 10.1 km, snelwegoprit op 1.2 km.