Eengezinswoning Herman de Manlaan 3 Amstelveen

Herman de Manlaan 3, 1187 WK Amstelveen

100 m² Bouwjaar 1995 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Herman de Manlaan 3 is een eengezinswoning in Amstelveen, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 100 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €611.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
100 m²
Inhoud
353 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€585.000 tot €685.000
Laatst bekende transactie
Periode 2015 tot 2018

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Herman de Manlaan 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Herman de Manlaan 3

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
90.02 kWh/m²
Primaire fossiele energie
151.78 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
27.95 kg/m²

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

10.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.1 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

11.3 km

Buurtinformatie in Amstelveen

2085 Inwoners
740 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
738 Woningvoorraad
€611.000 Gem. woningwaarde Schrijversbuurt
82% Koopwoningen
6.747 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Herman de Manlaan 3

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over Herman de Manlaan 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Herman de Manlaan 3?

De prijsindicatie voor Herman de Manlaan 3 ligt rond €585.000 tot €685.000. De gemiddelde woningwaarde in Schrijversbuurt is €611.000. Dat komt neer op circa €6.110 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Herman de Manlaan 3 zich tot de wijk Schrijversbuurt?

Herman de Manlaan 3 is een eengezinswoning van 100 m² in de wijk Schrijversbuurt. De buurt telt 738 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.747 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Herman de Manlaan 3?

Herman de Manlaan 3 is een eengezinswoning in Schrijversbuurt, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Herman de Manlaan 3 vergeleken met de buurt?

Herman de Manlaan 3 heeft 100 m² woonoppervlakte en 353 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Schrijversbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €611.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Herman de Manlaan 3 en wat betekent dat?

Herman de Manlaan 3 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-10-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.95 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Herman de Manlaan 3?

Herman de Manlaan 3 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Schrijversbuurt?

De wijk Schrijversbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.085 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €611.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schrijversbuurt?

Vanuit Herman de Manlaan 3 in Schrijversbuurt bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 10.1 km, snelwegoprit op 1.2 km.