Portiekflat Anna Blamanlaan 39 Amstelveen

Anna Blamanlaan 39, 1187 WG Amstelveen

85 m² Bouwjaar 1981 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Anna Blamanlaan 39 is een portiekflat in Amstelveen, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 85 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €611.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
85 m²
Inhoud
221 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Anna Blamanlaan 39

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Anna Blamanlaan 39

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
71.52 kWh/m²
Primaire fossiele energie
117.58 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
21.71 kg/m²

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

10.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.1 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

11.3 km

Buurtinformatie in Amstelveen

2085 Inwoners
740 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
738 Woningvoorraad
€611.000 Gem. woningwaarde Schrijversbuurt
82% Koopwoningen
6.747 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Anna Blamanlaan 39

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over Anna Blamanlaan 39

Wat is de geschatte woningwaarde van Anna Blamanlaan 39?

De prijsindicatie voor Anna Blamanlaan 39 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Schrijversbuurt is €611.000. Dat komt neer op circa €7.188 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Anna Blamanlaan 39 zich tot de wijk Schrijversbuurt?

Anna Blamanlaan 39 is een portiekflat van 85 m² in de wijk Schrijversbuurt. De buurt telt 738 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.747 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Anna Blamanlaan 39?

Anna Blamanlaan 39 is een portiekflat in Schrijversbuurt, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Anna Blamanlaan 39 vergeleken met de buurt?

Anna Blamanlaan 39 heeft 85 m² woonoppervlakte en 221 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Schrijversbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €611.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Anna Blamanlaan 39 en wat betekent dat?

Anna Blamanlaan 39 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-08-25. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.71 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Anna Blamanlaan 39?

Anna Blamanlaan 39 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Schrijversbuurt?

De wijk Schrijversbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.085 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €611.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schrijversbuurt?

Vanuit Anna Blamanlaan 39 in Schrijversbuurt bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 10.1 km, snelwegoprit op 1.2 km.