Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1995
- Woonoppervlakte
- 122 m²
- Perceeloppervlakte
- 170 m²
- Inhoud
- 407 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 4
Anton van Duinkerkenlaan 35 is een woonhuis in Amstelveen, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 122 m², een perceel van 170 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €611.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Anton van Duinkerkenlaan 35
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
10.1 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
3.4 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
5.1 kmRestaurant
1.1 kmCafé
2.6 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
11.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Schrijversbuurt is €611.000. Dat komt neer op circa €5.008 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAnton van Duinkerkenlaan 35 is een woonhuis van 122 m² in de wijk Schrijversbuurt. De buurt telt 738 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.747 inwoners per km².
Anton van Duinkerkenlaan 35 is een woonhuis in Schrijversbuurt, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Anton van Duinkerkenlaan 35 heeft 122 m² woonoppervlakte en 407 m³ inhoud. Het perceel is 170 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Schrijversbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €611.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Anton van Duinkerkenlaan 35 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-01-27. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Anton van Duinkerkenlaan 35 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Schrijversbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.085 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €611.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Anton van Duinkerkenlaan 35 in Schrijversbuurt bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 10.1 km, snelwegoprit op 1.2 km.