Villa, vrijstaande woning Bertus Aafjeslaan 37 Amstelveen

Bertus Aafjeslaan 37, 1187 VZ Amstelveen

200 m² Bouwjaar 1995 7 kamers 5 slaapkamers Label B

Bertus Aafjeslaan 37 is een villa, vrijstaande woning in Amstelveen, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 200 m², een perceel van 305 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €611.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
200 m²
Perceeloppervlakte
305 m²
Inhoud
492 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Bertus Aafjeslaan 37

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bertus Aafjeslaan 37

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

10.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.1 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

11.3 km

Buurtinformatie in Amstelveen

2085 Inwoners
740 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
738 Woningvoorraad
€611.000 Gem. woningwaarde Schrijversbuurt
82% Koopwoningen
6.747 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bertus Aafjeslaan 37

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over Bertus Aafjeslaan 37

Wat is de geschatte woningwaarde van Bertus Aafjeslaan 37?

De prijsindicatie voor Bertus Aafjeslaan 37 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Schrijversbuurt is €611.000. Dat komt neer op circa €3.055 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bertus Aafjeslaan 37 zich tot de wijk Schrijversbuurt?

Bertus Aafjeslaan 37 is een villa, vrijstaande woning van 200 m² in de wijk Schrijversbuurt. De buurt telt 738 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.747 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bertus Aafjeslaan 37?

Bertus Aafjeslaan 37 is een villa, vrijstaande woning in Schrijversbuurt, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Bertus Aafjeslaan 37 vergeleken met de buurt?

Bertus Aafjeslaan 37 heeft 200 m² woonoppervlakte en 492 m³ inhoud. Het perceel is 305 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Schrijversbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €611.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bertus Aafjeslaan 37 en wat betekent dat?

Bertus Aafjeslaan 37 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Bertus Aafjeslaan 37?

Bertus Aafjeslaan 37 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Schrijversbuurt?

De wijk Schrijversbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.085 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €611.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schrijversbuurt?

Vanuit Bertus Aafjeslaan 37 in Schrijversbuurt bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 10.1 km, snelwegoprit op 1.2 km.