Tussenwoning Louis Couperussingel 4 Amstelveen

Louis Couperussingel 4, 1187 VX Amstelveen

154 m² Bouwjaar 1996 5 kamers 4 slaapkamers Label A+

Louis Couperussingel 4 is een tussenwoning in Amstelveen, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 154 m², een perceel van 140 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €611.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Tussenwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
154 m²
Perceeloppervlakte
140 m²
Inhoud
575 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€790.000 tot €890.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan water en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Louis Couperussingel 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Louis Couperussingel 4

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
87.8 kWh/m²
Primaire fossiele energie
102.75 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
24.5%
CO₂-emissie
17.1 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en open haard
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Openbaar parkeren

Bereikbaarheid in Amstelveen

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

10.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.1 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

11.3 km

Buurtinformatie in Amstelveen

2085 Inwoners
740 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
738 Woningvoorraad
€611.000 Gem. woningwaarde Schrijversbuurt
82% Koopwoningen
6.747 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Louis Couperussingel 4

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over Louis Couperussingel 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Louis Couperussingel 4?

De prijsindicatie voor Louis Couperussingel 4 ligt rond €790.000 tot €890.000. De gemiddelde woningwaarde in Schrijversbuurt is €611.000. Dat komt neer op circa €3.968 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Louis Couperussingel 4 zich tot de wijk Schrijversbuurt?

Louis Couperussingel 4 is een tussenwoning van 154 m² in de wijk Schrijversbuurt. De buurt telt 738 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.747 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Louis Couperussingel 4?

Louis Couperussingel 4 is een tussenwoning in Schrijversbuurt, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Louis Couperussingel 4 vergeleken met de buurt?

Louis Couperussingel 4 heeft 154 m² woonoppervlakte en 575 m³ inhoud. Het perceel is 140 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Schrijversbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €611.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Louis Couperussingel 4 en wat betekent dat?

Louis Couperussingel 4 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-02-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 17.1 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Louis Couperussingel 4?

Louis Couperussingel 4 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Schrijversbuurt?

De wijk Schrijversbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.085 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €611.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schrijversbuurt?

Vanuit Louis Couperussingel 4 in Schrijversbuurt bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 10.1 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Schrijversbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Louis Couperussingel 4: ziekenhuis op 5.1 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 3.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Schrijversbuurt?

Recreatie nabij Schrijversbuurt: restaurant (1.1 km), cafe (2.6 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Louis Couperussingel 4?

Louis Couperussingel 4 is verkocht in de periode 2023 tot 2026. De prijsindicatie ligt rond €455.000 tot €555.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Schrijversbuurt is €611.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Louis Couperussingel 4?

Een woningrapport voor Louis Couperussingel 4 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Schrijversbuurt. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1996, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen