Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1997
- Woonoppervlakte
- 123 m²
- Perceeloppervlakte
- 144 m²
- Kamers
- 4
Marianne Philipslaan 3 is een woonhuis in Amstelveen, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m², een perceel van 144 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €611.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Marianne Philipslaan 3
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
10.1 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
3.4 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
5.1 kmRestaurant
1.1 kmCafé
2.6 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
11.3 kmDe prijsindicatie voor Marianne Philipslaan 3 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Schrijversbuurt is €611.000. Dat komt neer op circa €4.967 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMarianne Philipslaan 3 is een woonhuis van 123 m² in de wijk Schrijversbuurt. De buurt telt 738 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.747 inwoners per km².
Marianne Philipslaan 3 is een woonhuis in Schrijversbuurt, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Marianne Philipslaan 3 heeft 123 m² woonoppervlakte. Het perceel is 144 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Schrijversbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €611.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Marianne Philipslaan 3 heeft energielabel B. Geldig tot 2027-11-03. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Marianne Philipslaan 3 heeft 4 kamers.
De wijk Schrijversbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.085 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €611.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Marianne Philipslaan 3 in Schrijversbuurt bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 10.1 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Marianne Philipslaan 3: ziekenhuis op 5.1 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 3.4 km.