Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1996
- Woonoppervlakte
- 130 m²
- Perceeloppervlakte
- 156 m²
- Inhoud
- 429 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 5
Loethoelilaan 139 is een woonhuis in Amstelveen, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 130 m², een perceel van 156 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €611.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Loethoelilaan 139
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
10.1 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
3.4 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
5.1 kmRestaurant
1.1 kmCafé
2.6 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
11.3 kmDe prijsindicatie voor Loethoelilaan 139 ligt rond €285.000 tot €335.000. De gemiddelde woningwaarde in Schrijversbuurt is €611.000. Dat komt neer op circa €4.700 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLoethoelilaan 139 is een woonhuis van 130 m² in de wijk Schrijversbuurt. De buurt telt 738 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.747 inwoners per km².
Loethoelilaan 139 is een woonhuis in Schrijversbuurt, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Loethoelilaan 139 heeft 130 m² woonoppervlakte en 429 m³ inhoud. Het perceel is 156 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Schrijversbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €611.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Loethoelilaan 139 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-04-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Loethoelilaan 139 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Schrijversbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.085 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €611.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Loethoelilaan 139 in Schrijversbuurt bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 10.1 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Loethoelilaan 139: ziekenhuis op 5.1 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 3.4 km.