Tussenwoning Loethoelilaan 137 Amstelveen

Loethoelilaan 137, 1187 VG Amstelveen

130 m² Bouwjaar 1996 6 kamers 5 slaapkamers Label B

Loethoelilaan 137 is een tussenwoning in Amstelveen, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 130 m², een perceel van 149 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €611.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
130 m²
Perceeloppervlakte
149 m²
Inhoud
421 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€610.000 tot €710.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Loethoelilaan 137

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Loethoelilaan 137

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amstelveen

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

10.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.1 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

11.3 km

Buurtinformatie in Amstelveen

2085 Inwoners
740 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
738 Woningvoorraad
€611.000 Gem. woningwaarde Schrijversbuurt
82% Koopwoningen
6.747 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Loethoelilaan 137

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over Loethoelilaan 137

Wat is de geschatte woningwaarde van Loethoelilaan 137?

De prijsindicatie voor Loethoelilaan 137 ligt rond €610.000 tot €710.000. De gemiddelde woningwaarde in Schrijversbuurt is €611.000. Dat komt neer op circa €4.700 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Loethoelilaan 137 zich tot de wijk Schrijversbuurt?

Loethoelilaan 137 is een tussenwoning van 130 m² in de wijk Schrijversbuurt. De buurt telt 738 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.747 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Loethoelilaan 137?

Loethoelilaan 137 is een tussenwoning in Schrijversbuurt, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Loethoelilaan 137 vergeleken met de buurt?

Loethoelilaan 137 heeft 130 m² woonoppervlakte en 421 m³ inhoud. Het perceel is 149 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Schrijversbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €611.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Loethoelilaan 137 en wat betekent dat?

Loethoelilaan 137 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-31. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Loethoelilaan 137?

Loethoelilaan 137 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Schrijversbuurt?

De wijk Schrijversbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.085 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €611.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schrijversbuurt?

Vanuit Loethoelilaan 137 in Schrijversbuurt bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 10.1 km, snelwegoprit op 1.2 km.