Streetview Guido van Dethlaan 49 Amstelveen

Guido van Dethlaan 49, 1187 TS Amstelveen

148 m² Bouwjaar 1991 5 kamers Label A

Guido van Dethlaan 49 is een woonhuis in Amstelveen, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 148 m², een perceel van 206 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €536.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
148 m²
Perceeloppervlakte
206 m²
Inhoud
489 m³
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Guido van Dethlaan 49

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Guido van Dethlaan 49

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amstelveen

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

9.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

10.7 km

Buurtinformatie in Amstelveen

2370 Inwoners
1005 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
975 Woningvoorraad
€536.000 Gem. woningwaarde Theaterbuurt
41% Koopwoningen
6.678 Inwoners per km²

Locatie van Guido van Dethlaan 49

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over Guido van Dethlaan 49

Wat is de geschatte woningwaarde van Guido van Dethlaan 49?

De prijsindicatie voor Guido van Dethlaan 49 ligt rond €415.000 tot €465.000. De gemiddelde woningwaarde in Theaterbuurt is €536.000. Dat komt neer op circa €3.622 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Guido van Dethlaan 49 zich tot de wijk Theaterbuurt?

Guido van Dethlaan 49 is een woonhuis van 148 m² in de wijk Theaterbuurt. De buurt telt 975 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.678 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Guido van Dethlaan 49?

Guido van Dethlaan 49 is een woonhuis in Theaterbuurt, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Guido van Dethlaan 49 vergeleken met de buurt?

Guido van Dethlaan 49 heeft 148 m² woonoppervlakte en 489 m³ inhoud. Het perceel is 206 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Theaterbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €536.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Guido van Dethlaan 49 en wat betekent dat?

Guido van Dethlaan 49 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-07-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Guido van Dethlaan 49?

Guido van Dethlaan 49 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Theaterbuurt?

De wijk Theaterbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €536.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Theaterbuurt?

Vanuit Guido van Dethlaan 49 in Theaterbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 9.5 km, snelwegoprit op 1.1 km.