Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1991
- Woonoppervlakte
- 163 m²
- Perceeloppervlakte
- 230 m²
- Inhoud
- 489 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 4
Frans ter Gastlaan 9 is een woonhuis in Amstelveen, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 163 m², een perceel van 230 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €536.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Frans ter Gastlaan 9
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
9.5 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
2.8 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
4.5 kmRestaurant
0.5 kmCafé
2.3 kmBibliotheek
0.6 kmBioscoop
10.7 kmDe prijsindicatie voor Frans ter Gastlaan 9 ligt rond €545.000 tot €645.000. De gemiddelde woningwaarde in Theaterbuurt is €536.000. Dat komt neer op circa €3.288 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenFrans ter Gastlaan 9 is een woonhuis van 163 m² in de wijk Theaterbuurt. De buurt telt 975 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.678 inwoners per km².
Frans ter Gastlaan 9 is een woonhuis in Theaterbuurt, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Frans ter Gastlaan 9 heeft 163 m² woonoppervlakte en 489 m³ inhoud. Het perceel is 230 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Theaterbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €536.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Frans ter Gastlaan 9 heeft energielabel B. Geldig tot 2027-02-02. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Frans ter Gastlaan 9 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Theaterbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €536.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Frans ter Gastlaan 9 in Theaterbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 9.5 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Frans ter Gastlaan 9: ziekenhuis op 4.5 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 2.8 km.