Streetview Jan Nelissenlaan 5 Amstelveen

Jan Nelissenlaan 5, 1187 TK Amstelveen

264 m² Label A

Jan Nelissenlaan 5 is een appartement in Amstelveen. De woning heeft een woonoppervlakte van 264 m² en een perceel van 137 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €536.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Woonoppervlakte
264 m²
Perceeloppervlakte
137 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Jan Nelissenlaan 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jan Nelissenlaan 5

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Amstelveen

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

9.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

10.7 km

Buurtinformatie in Amstelveen

2370 Inwoners
1005 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
975 Woningvoorraad
€536.000 Gem. woningwaarde Theaterbuurt
41% Koopwoningen
6.678 Inwoners per km²

Locatie van Jan Nelissenlaan 5

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over Jan Nelissenlaan 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Jan Nelissenlaan 5?

De gemiddelde woningwaarde in Theaterbuurt is €536.000. Dat komt neer op circa €2.030 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jan Nelissenlaan 5 zich tot de wijk Theaterbuurt?

Jan Nelissenlaan 5 is een appartement van 264 m² in de wijk Theaterbuurt. De buurt telt 975 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.678 inwoners per km².

Hoe groot is Jan Nelissenlaan 5 vergeleken met de buurt?

Jan Nelissenlaan 5 heeft 264 m² woonoppervlakte. Het perceel is 137 m². In Theaterbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €536.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jan Nelissenlaan 5 en wat betekent dat?

Jan Nelissenlaan 5 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de woningmarkt in Theaterbuurt?

De wijk Theaterbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €536.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Theaterbuurt?

Vanuit Jan Nelissenlaan 5 in Theaterbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 9.5 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Theaterbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Jan Nelissenlaan 5: ziekenhuis op 4.5 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 2.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Theaterbuurt?

Recreatie nabij Theaterbuurt: restaurant (0.5 km), cafe (2.3 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Jan Nelissenlaan 5?

Een woningrapport voor Jan Nelissenlaan 5 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Theaterbuurt. Inclusief een gebrekenscan, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.