Streetview Josephine van Gasterenlaan 16 Amstelveen

Josephine van Gasterenlaan 16, 1187 SE Amstelveen

145 m² Bouwjaar 1991 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Josephine van Gasterenlaan 16 is een woonhuis in Amstelveen, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 145 m², een perceel van 235 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €536.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
145 m²
Perceeloppervlakte
235 m²
Inhoud
380 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Josephine van Gasterenlaan 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Josephine van Gasterenlaan 16

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
108.48 kWh/m²
Primaire fossiele energie
170.44 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
31.68 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amstelveen

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

9.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

10.7 km

Buurtinformatie in Amstelveen

2370 Inwoners
1005 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
975 Woningvoorraad
€536.000 Gem. woningwaarde Theaterbuurt
41% Koopwoningen
6.678 Inwoners per km²

Locatie van Josephine van Gasterenlaan 16

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over Josephine van Gasterenlaan 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Josephine van Gasterenlaan 16?

De prijsindicatie voor Josephine van Gasterenlaan 16 ligt rond €350.000 tot €400.000. De gemiddelde woningwaarde in Theaterbuurt is €536.000. Dat komt neer op circa €3.697 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Josephine van Gasterenlaan 16 zich tot de wijk Theaterbuurt?

Josephine van Gasterenlaan 16 is een woonhuis van 145 m² in de wijk Theaterbuurt. De buurt telt 975 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.678 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Josephine van Gasterenlaan 16?

Josephine van Gasterenlaan 16 is een woonhuis in Theaterbuurt, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Josephine van Gasterenlaan 16 vergeleken met de buurt?

Josephine van Gasterenlaan 16 heeft 145 m² woonoppervlakte en 380 m³ inhoud. Het perceel is 235 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Theaterbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €536.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Josephine van Gasterenlaan 16 en wat betekent dat?

Josephine van Gasterenlaan 16 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-07-08. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.68 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Josephine van Gasterenlaan 16?

Josephine van Gasterenlaan 16 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Theaterbuurt?

De wijk Theaterbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €536.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Theaterbuurt?