Streetview Fie Carelsenlaan 2 Amstelveen

Fie Carelsenlaan 2, 1187 RW Amstelveen

80 m² Bouwjaar 1991 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Fie Carelsenlaan 2 is een woonhuis in Amstelveen, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 80 m², een perceel van 141 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €536.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
80 m²
Perceeloppervlakte
141 m²
Inhoud
301 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Fie Carelsenlaan 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Fie Carelsenlaan 2

Energielabel

Energieklasse
B
Energie-index
1.37
CO₂-emissie
3471.38 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amstelveen

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

9.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

10.7 km

Buurtinformatie in Amstelveen

2370 Inwoners
1005 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
975 Woningvoorraad
€536.000 Gem. woningwaarde Theaterbuurt
41% Koopwoningen
6.678 Inwoners per km²

Locatie van Fie Carelsenlaan 2

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over Fie Carelsenlaan 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Fie Carelsenlaan 2?

De prijsindicatie voor Fie Carelsenlaan 2 ligt rond €295.000 tot €345.000. De gemiddelde woningwaarde in Theaterbuurt is €536.000. Dat komt neer op circa €6.700 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Fie Carelsenlaan 2 zich tot de wijk Theaterbuurt?

Fie Carelsenlaan 2 is een woonhuis van 80 m² in de wijk Theaterbuurt. De buurt telt 975 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.678 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Fie Carelsenlaan 2?

Fie Carelsenlaan 2 is een woonhuis in Theaterbuurt, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Fie Carelsenlaan 2 vergeleken met de buurt?

Fie Carelsenlaan 2 heeft 80 m² woonoppervlakte en 301 m³ inhoud. Het perceel is 141 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Theaterbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €536.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Fie Carelsenlaan 2 en wat betekent dat?

Fie Carelsenlaan 2 heeft energielabel B. Geldig tot 2028-10-24. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 3471.38 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Fie Carelsenlaan 2?

Fie Carelsenlaan 2 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Theaterbuurt?

De wijk Theaterbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €536.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Theaterbuurt?

Vanuit Fie Carelsenlaan 2 in Theaterbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 9.5 km, snelwegoprit op 1.1 km.