Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1993
- Woonoppervlakte
- 101 m²
- Perceeloppervlakte
- 131 m²
- Inhoud
- 295 m³
- Kamers
- 5
Aletta Jacobslaan 11 is een woonhuis in Amstelveen, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 101 m², een perceel van 131 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €466.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Aletta Jacobslaan 11
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
1.3 kmTreinstation
8.8 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
2.1 kmApotheek
1.5 kmZiekenhuis
3.8 kmRestaurant
0.7 kmCafé
1.7 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
10 kmDe prijsindicatie voor Aletta Jacobslaan 11 ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in Betsy Perkbuurt is €466.000. Dat komt neer op circa €4.614 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAletta Jacobslaan 11 is een woonhuis van 101 m² in de wijk Betsy Perkbuurt. De buurt telt 801 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.079 inwoners per km².
Aletta Jacobslaan 11 is een woonhuis in Betsy Perkbuurt, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Aletta Jacobslaan 11 heeft 101 m² woonoppervlakte en 295 m³ inhoud. Het perceel is 131 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Betsy Perkbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €466.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Aletta Jacobslaan 11 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
Aletta Jacobslaan 11 heeft 5 kamers.
De wijk Betsy Perkbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.710 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €466.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Aletta Jacobslaan 11 in Betsy Perkbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 8.8 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Aletta Jacobslaan 11: ziekenhuis op 3.8 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 2.1 km.