Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1991
- Woonoppervlakte
- 119 m²
- Perceeloppervlakte
- 148 m²
- Inhoud
- 443 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 3
Marga Klompélaan 3 is een woonhuis in Amstelveen, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 119 m², een perceel van 148 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €466.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Marga Klompélaan 3
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
1.3 kmTreinstation
8.8 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
2.1 kmApotheek
1.5 kmZiekenhuis
3.8 kmRestaurant
0.7 kmCafé
1.7 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
10 kmDe gemiddelde woningwaarde in Betsy Perkbuurt is €466.000. Dat komt neer op circa €3.916 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMarga Klompélaan 3 is een woonhuis van 119 m² in de wijk Betsy Perkbuurt. De buurt telt 801 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.079 inwoners per km².
Marga Klompélaan 3 is een woonhuis in Betsy Perkbuurt, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Marga Klompélaan 3 heeft 119 m² woonoppervlakte en 443 m³ inhoud. Het perceel is 148 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Betsy Perkbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €466.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Marga Klompélaan 3 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-10-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.84 kg/jaar.
Marga Klompélaan 3 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Betsy Perkbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.710 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €466.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Marga Klompélaan 3 in Betsy Perkbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 8.8 km, snelwegoprit op 1.3 km.