Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1930
- Woonoppervlakte
- 174 m²
- Perceeloppervlakte
- 198 m²
Legmeerdijk 67 is een woonhuis in Amstelveen, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 174 m² en een perceel van 198 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €594.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Legmeerdijk 67
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
8.1 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.5 kmApotheek
2.1 kmZiekenhuis
3.4 kmRestaurant
0.4 kmCafé
1.9 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
9.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Bovenkerk is €594.000. Dat komt neer op circa €3.414 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLegmeerdijk 67 is een woonhuis van 174 m² in de wijk Bovenkerk. De buurt telt 1.275 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.939 inwoners per km².
Legmeerdijk 67 is een woonhuis in Bovenkerk, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Legmeerdijk 67 heeft 174 m² woonoppervlakte. Het perceel is 198 m². In Bovenkerk ligt de gemiddelde woningwaarde op €594.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Bovenkerk in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.015 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €594.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Legmeerdijk 67 in Bovenkerk bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 8.1 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Legmeerdijk 67: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 2.1 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.5 km.
Recreatie nabij Bovenkerk: restaurant (0.4 km), cafe (1.9 km).
Een woningrapport voor Legmeerdijk 67 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Bovenkerk. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1930, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.