Woningdetails
- Type
- Woning
- Bouwjaar
- 2024
- Woonoppervlakte
- 187 m²
Legmeerdijk 166 is een woning in Amstelveen, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 187 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €682.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Legmeerdijk 166
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.7 kmSupermarkt
1.9 kmHuisarts
2.4 kmTreinstation
10.3 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
1.7 kmMiddelbare school
4.5 kmApotheek
2.4 kmZiekenhuis
6.3 kmRestaurant
1.9 kmCafé
4.2 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
11.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kastelenbuurt is €682.000. Dat komt neer op circa €3.647 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLegmeerdijk 166 is een woning van 187 m² in de wijk Kastelenbuurt. De buurt telt 1.072 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.282 inwoners per km².
Legmeerdijk 166 is een woning in Kastelenbuurt, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Legmeerdijk 166 heeft 187 m² woonoppervlakte. In Kastelenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €682.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Kastelenbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.095 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €682.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Legmeerdijk 166 in Kastelenbuurt bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 2.4 km, treinstation op 10.3 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Legmeerdijk 166: ziekenhuis op 6.3 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 1.7 km, middelbare school op 4.5 km.
Recreatie nabij Kastelenbuurt: restaurant (1.9 km), cafe (4.2 km).
Een woningrapport voor Legmeerdijk 166 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Kastelenbuurt. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2024, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.