Streetview De Grote Wielen 11 Amstelveen

De Grote Wielen 11, 1187 LH Amstelveen

223 m² Bouwjaar 1992 8 kamers 5 slaapkamers Label B

De Grote Wielen 11 is een woonhuis in Amstelveen, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 223 m², een perceel van 389 m² en 8 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €500.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1992
Woonoppervlakte
223 m²
Perceeloppervlakte
389 m²
Inhoud
544 m³
Kamers
8
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor De Grote Wielen 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Grote Wielen 11

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amstelveen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

9.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

10.9 km

Buurtinformatie in Amstelveen

2025 Inwoners
960 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
950 Woningvoorraad
€500.000 Gem. woningwaarde Landschappenbuurt
46% Koopwoningen
6.834 Inwoners per km²

Locatie van De Grote Wielen 11

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over De Grote Wielen 11

Wat is de geschatte woningwaarde van De Grote Wielen 11?

De prijsindicatie voor De Grote Wielen 11 ligt rond €950.000 tot €1.050.000. De gemiddelde woningwaarde in Landschappenbuurt is €500.000. Dat komt neer op circa €2.242 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Grote Wielen 11 zich tot de wijk Landschappenbuurt?

De Grote Wielen 11 is een woonhuis van 223 m² in de wijk Landschappenbuurt. De buurt telt 950 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.834 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Grote Wielen 11?

De Grote Wielen 11 is een woonhuis in Landschappenbuurt, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is De Grote Wielen 11 vergeleken met de buurt?

De Grote Wielen 11 heeft 223 m² woonoppervlakte en 544 m³ inhoud. Het perceel is 389 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Landschappenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €500.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De Grote Wielen 11 en wat betekent dat?

De Grote Wielen 11 heeft energielabel B. Geldig tot 2029-03-20. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van De Grote Wielen 11?

De Grote Wielen 11 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Landschappenbuurt?

De wijk Landschappenbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.025 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €500.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Landschappenbuurt?

Vanuit De Grote Wielen 11 in Landschappenbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 9.5 km, snelwegoprit op 0.6 km.