Eengezinswoning, hoekwoning Korianderlaan 76 Amstelveen

Korianderlaan 76, 1187 EE Amstelveen

149 m² Bouwjaar 2009 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Korianderlaan 76 is een eengezinswoning, hoekwoning in Amstelveen, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 149 m², een perceel van 223 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €656.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
149 m²
Perceeloppervlakte
223 m²
Inhoud
528 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€895.000 tot €995.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Korianderlaan 76

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Korianderlaan 76

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
89.82 kWh/m²
Primaire fossiele energie
141.69 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
26.11 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
HR-glas en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (105.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

9.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

10.9 km

Buurtinformatie in Amstelveen

2590 Inwoners
960 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
955 Woningvoorraad
€656.000 Gem. woningwaarde Kruidenbuurt
70% Koopwoningen
6.109 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Korianderlaan 76

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over Korianderlaan 76

Wat is de geschatte woningwaarde van Korianderlaan 76?

De prijsindicatie voor Korianderlaan 76 ligt rond €895.000 tot €995.000. De gemiddelde woningwaarde in Kruidenbuurt is €656.000. Dat komt neer op circa €4.403 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Korianderlaan 76 zich tot de wijk Kruidenbuurt?

Korianderlaan 76 is een eengezinswoning, hoekwoning van 149 m² in de wijk Kruidenbuurt. De buurt telt 955 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.109 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Korianderlaan 76?

Korianderlaan 76 is een eengezinswoning, hoekwoning in Kruidenbuurt, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Korianderlaan 76 vergeleken met de buurt?

Korianderlaan 76 heeft 149 m² woonoppervlakte en 528 m³ inhoud. Het perceel is 223 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Kruidenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €656.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Korianderlaan 76 en wat betekent dat?

Korianderlaan 76 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-12-13. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.11 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Korianderlaan 76?

Korianderlaan 76 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 105 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Kruidenbuurt?

De wijk Kruidenbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.590 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €656.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kruidenbuurt?

Vanuit Korianderlaan 76 in Kruidenbuurt bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 9.7 km, snelwegoprit op 0.7 km.