Streetview Zilverschoonlaan 84 Amstelveen

Zilverschoonlaan 84, 1187 EC Amstelveen

137 m² Bouwjaar 2013 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Zilverschoonlaan 84 is een woonhuis in Amstelveen, gebouwd in 2013. De woning heeft een woonoppervlakte van 137 m², een perceel van 150 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €656.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2013
Woonoppervlakte
137 m²
Perceeloppervlakte
150 m²
Inhoud
482 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Zilverschoonlaan 84

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zilverschoonlaan 84

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amstelveen

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

9.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

10.9 km

Buurtinformatie in Amstelveen

2590 Inwoners
960 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
955 Woningvoorraad
€656.000 Gem. woningwaarde Kruidenbuurt
70% Koopwoningen
6.109 Inwoners per km²

Locatie van Zilverschoonlaan 84

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over Zilverschoonlaan 84

Wat is de geschatte woningwaarde van Zilverschoonlaan 84?

De prijsindicatie voor Zilverschoonlaan 84 ligt rond €465.000 tot €565.000. De gemiddelde woningwaarde in Kruidenbuurt is €656.000. Dat komt neer op circa €4.788 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zilverschoonlaan 84 zich tot de wijk Kruidenbuurt?

Zilverschoonlaan 84 is een woonhuis van 137 m² in de wijk Kruidenbuurt. De buurt telt 955 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.109 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zilverschoonlaan 84?

Zilverschoonlaan 84 is een woonhuis in Kruidenbuurt, gebouwd in 2013 (13 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Zilverschoonlaan 84 vergeleken met de buurt?

Zilverschoonlaan 84 heeft 137 m² woonoppervlakte en 482 m³ inhoud. Het perceel is 150 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Kruidenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €656.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zilverschoonlaan 84 en wat betekent dat?

Zilverschoonlaan 84 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-11-13. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zilverschoonlaan 84?

Zilverschoonlaan 84 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kruidenbuurt?

De wijk Kruidenbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.590 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €656.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kruidenbuurt?

Vanuit Zilverschoonlaan 84 in Kruidenbuurt bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 9.7 km, snelwegoprit op 0.7 km.