Streetview Zilverschoonlaan 134 Amstelveen

Zilverschoonlaan 134, 1187 EC Amstelveen

198 m² Bouwjaar 2014 5 kamers 4 slaapkamers Label APLUSPLUS

Zilverschoonlaan 134 is een woonhuis in Amstelveen, gebouwd in 2014. De woning heeft een woonoppervlakte van 198 m², een perceel van 288 m² en 5 kamers. Het energielabel is APLUSPLUS. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €656.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2014
Woonoppervlakte
198 m²
Perceeloppervlakte
288 m²
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Zilverschoonlaan 134

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zilverschoonlaan 134

Energielabel

Energieklasse
APLUSPLUS

Bereikbaarheid in Amstelveen

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

9.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

10.9 km

Buurtinformatie in Amstelveen

2590 Inwoners
960 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
955 Woningvoorraad
€656.000 Gem. woningwaarde Kruidenbuurt
70% Koopwoningen
6.109 Inwoners per km²

Locatie van Zilverschoonlaan 134

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over Zilverschoonlaan 134

Wat is de geschatte woningwaarde van Zilverschoonlaan 134?

De gemiddelde woningwaarde in Kruidenbuurt is €656.000. Dat komt neer op circa €3.313 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zilverschoonlaan 134 zich tot de wijk Kruidenbuurt?

Zilverschoonlaan 134 is een woonhuis van 198 m² in de wijk Kruidenbuurt. De buurt telt 955 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.109 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zilverschoonlaan 134?

Zilverschoonlaan 134 is een woonhuis in Kruidenbuurt, gebouwd in 2014 (12 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Zilverschoonlaan 134 vergeleken met de buurt?

Zilverschoonlaan 134 heeft 198 m² woonoppervlakte. Het perceel is 288 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Kruidenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €656.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zilverschoonlaan 134 en wat betekent dat?

Zilverschoonlaan 134 heeft energielabel APLUSPLUS. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Zilverschoonlaan 134?

Zilverschoonlaan 134 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kruidenbuurt?

De wijk Kruidenbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.590 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €656.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kruidenbuurt?

Vanuit Zilverschoonlaan 134 in Kruidenbuurt bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 9.7 km, snelwegoprit op 0.7 km.