Eengezinswoning, tussenwoning Loevestein 6 Amstelveen

Loevestein 6, 1187 DL Amstelveen

142 m² Bouwjaar 2008 7 kamers 5 slaapkamers Label A

Loevestein 6 is een eengezinswoning, tussenwoning in Amstelveen, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 142 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €682.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
142 m²
Inhoud
355 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Loevestein 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Loevestein 6

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
74.26 kWh/m²
Primaire fossiele energie
130.56 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
24.03 kg/m²

Basisschool

1.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

2.4 km
Vervoer

Treinstation

10.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.5 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.3 km
Horeca

Restaurant

1.9 km
Horeca

Café

4.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

11.3 km

Buurtinformatie in Amstelveen

3095 Inwoners
1100 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
1072 Woningvoorraad
€682.000 Gem. woningwaarde Kastelenbuurt
65% Koopwoningen
7.282 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Loevestein 6

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over Loevestein 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Loevestein 6?

De prijsindicatie voor Loevestein 6 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Kastelenbuurt is €682.000. Dat komt neer op circa €4.803 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Loevestein 6 zich tot de wijk Kastelenbuurt?

Loevestein 6 is een eengezinswoning, tussenwoning van 142 m² in de wijk Kastelenbuurt. De buurt telt 1.072 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.282 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Loevestein 6?

Loevestein 6 is een eengezinswoning, tussenwoning in Kastelenbuurt, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Loevestein 6 vergeleken met de buurt?

Loevestein 6 heeft 142 m² woonoppervlakte en 355 m³ inhoud. Met 7 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Kastelenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €682.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Loevestein 6 en wat betekent dat?

Loevestein 6 heeft energielabel A. Geldig tot 2031-07-05. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.03 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Loevestein 6?

Loevestein 6 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Kastelenbuurt?

De wijk Kastelenbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.095 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €682.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kastelenbuurt?

Vanuit Loevestein 6 in Kastelenbuurt bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 2.4 km, treinstation op 10.3 km, snelwegoprit op 0.8 km.