Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2012
- Woonoppervlakte
- 150 m²
- Perceeloppervlakte
- 127 m²
Sterkenburg 12 is een woonhuis in Amstelveen, gebouwd in 2012. De woning heeft een woonoppervlakte van 150 m² en een perceel van 127 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €682.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Sterkenburg 12
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.7 kmSupermarkt
1.9 kmHuisarts
2.4 kmTreinstation
10.3 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
1.7 kmMiddelbare school
4.5 kmApotheek
2.4 kmZiekenhuis
6.3 kmRestaurant
1.9 kmCafé
4.2 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
11.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kastelenbuurt is €682.000. Dat komt neer op circa €4.547 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSterkenburg 12 is een woonhuis van 150 m² in de wijk Kastelenbuurt. De buurt telt 1.072 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.282 inwoners per km².
Sterkenburg 12 is een woonhuis in Kastelenbuurt, gebouwd in 2012 (14 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Sterkenburg 12 heeft 150 m² woonoppervlakte. Het perceel is 127 m². In Kastelenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €682.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Sterkenburg 12 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
De wijk Kastelenbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.095 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €682.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Sterkenburg 12 in Kastelenbuurt bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 2.4 km, treinstation op 10.3 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Sterkenburg 12: ziekenhuis op 6.3 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 1.7 km, middelbare school op 4.5 km.
Recreatie nabij Kastelenbuurt: restaurant (1.9 km), cafe (4.2 km).
Een woningrapport voor Sterkenburg 12 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Kastelenbuurt. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2012, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.