Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2012
- Woonoppervlakte
- 143 m²
- Perceeloppervlakte
- 131 m²
- Inhoud
- 495 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Westhove 97 is een woonhuis in Amstelveen, gebouwd in 2012. De woning heeft een woonoppervlakte van 143 m², een perceel van 131 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €682.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Westhove 97
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.7 kmSupermarkt
1.9 kmHuisarts
2.4 kmTreinstation
10.3 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
1.7 kmMiddelbare school
4.5 kmApotheek
2.4 kmZiekenhuis
6.3 kmRestaurant
1.9 kmCafé
4.2 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
11.3 kmDe prijsindicatie voor Westhove 97 ligt rond €505.000 tot €605.000. De gemiddelde woningwaarde in Kastelenbuurt is €682.000. Dat komt neer op circa €4.769 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWesthove 97 is een woonhuis van 143 m² in de wijk Kastelenbuurt. De buurt telt 1.072 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.282 inwoners per km².
Westhove 97 is een woonhuis in Kastelenbuurt, gebouwd in 2012 (14 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Westhove 97 heeft 143 m² woonoppervlakte en 495 m³ inhoud. Het perceel is 131 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Kastelenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €682.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Westhove 97 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-07-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Westhove 97 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Kastelenbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.095 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €682.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Westhove 97 in Kastelenbuurt bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 2.4 km, treinstation op 10.3 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Westhove 97: ziekenhuis op 6.3 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 1.7 km, middelbare school op 4.5 km.